Privātais sektors

Projekts

Reklāmas, prezentereklāmas, drukas un apdrukas klientiem piedāvājam izdevīgu sadarbību dažādu drukāto materiālu ‘’paplašinātajai digitalizācijai’’.

Vizītkartes

Visi ir redzējuši vizītkarti. Vārds, kontaktinformācija un jūsu uzņēmuma logotips. Kā tava vizītkarte var izcelties uz citu pārdevēju un mārketinga pārstāvju fona? Izmantojot AR, varat iekļaut animācijas, tekstlodziņus ar uzņēmuma informāciju un savu iepriekšējo darbu, kā arī 2D attēlu ar sevi, lai atstātu paliekošu iespaidu.

Pasākuma izkārtnes

AR piedāvā daudzas iespējas reklamēt pasākumus, piemēram, ekskluzīvas balvas. Iepriekš iesaistot patērētājus jūsu pasākumā, palielinās iespēja, ka viņi patiešām apmeklēs pasākumu.

Ceļa norādes

Iespēja  izmantojot AR, ievietot karti pircēja tālruņos, ļaujot viņiem redzēt karti horizontālā plaknē un virzīties uz vēlamo galamērķi, piemēram, savu veikalu.

Par ISEE APP

Produkta galvenā ideja ir atbalstīt PR objektu skenēšanu, lai nodrošinātu 2D interaktīvas
funkcijas un tādā veidā palielinātu interesi par PR tehnoloģijām. Visa iSee lietotnes (turpmāk tekstā – lietotne) atmosfēra ir paredzēta, lai mudinātu lietotāju atklāt un izbaudīt paplašinātās realitātes sniegtās iespējas dažādās vidēs un stimulētu tās pielietojamību izglītības, reklāmas un citos informatīvajos procesos.

Izmēģini par brīvu

Pieteikt savu projektu